Formy dostawy

 Dostawa

W przypadku wyboru formy płatności elektronicznej, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Link dotyczący płatności klient otrzyma w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana u dostawcy w trakcie odbierania towaru.  

1.Dostawy za pośrednictwem brokera usług kurierskich furgonetka.pl

Dostawy odbywają się w dniach roboczych, w  godzinach funkcjonowania firm kurierskich, głównie 9:00 - 17:00. 
Prosimy o podanie adresu dostawy + koniecznie numer telefonu, pod którym możliwy będzie odbiór we wskazanych wyżej godzinach.
W przypadku braku możliwości odbioru towaru w wyżej wymienionych godzinach, prosimy o wybranie dostawy za pośrednictwem usługi InPost Paczkomaty.

Każdy klient może sprawdzić status przesyłki krajowej:

https://furgonetka.pl/zlokalizuj/

Przy przesyłkach za pobraniem wskazane jest posiadanie odliczonej kwoty - kurier nie jest zobowiązany do posiadania przy sobie gotówki.


Klient wybierający metodę dostawy - Kurier otrzymuje maila o zbliżającym się terminie dostawy wraz z numerem telefonu do kuriera.

UWAGA!

Klient który chce zmienić datę lub adres dostawy zamówienia ze sklepu travelstuff.pl dokonuje tego samodzielnie kontaktując się z wybraną firmą kurierską, której została powierzona dostawa.

2.Dostawy za pośrednictwem Paczkomaty In Post

 

Przy zakupach w sklepie internetowym podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz najwygodniejszy Paczkomat.

W momencie dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz od nas powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!

Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Na odbiór masz 2 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

 

 

 

 

 

 

 

https://paczkomaty.pl

UWAGA!

Klient który chce zmienić adres paczkomatu dla zamówienia z sklepu travelstuff.pl dokonuje tego samodzielnie kontaktując się z firmą InPost, której została powierzona dostawa lub zarządza swoim zamówieniem poprzez aplikację mobilną InPost.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.