Zero Waste + Sustainability

 

W Travel Stuff uważamy, że warto wspierać proekologiczne działania i dlatego stawiamy na marki, które podejmują eko inicjatywy i

zasługują na Waszą uwagę.  

 

Kochamy podróże, ale i naszą piękną planetę. Staramy się być świadomym sprzedawcą jak i konsumentem. Dlatego w naszym sklepie dostaniesz produkty nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim ekologiczne. Z grona setek producentów wybieramy tych, którzy dbają o Ziemię, stawiają na zrównoważoną produkcję, a swoje produkty wytwarzają w sposób odpowiedzialny i z poszanowaniem dla naszego środowiska.

Ekologiczna moda to nie tylko image, to przede wszystkim dbałość o dobro naszego środowiska jak i również osób uczestniczących w procesie produkcji tych produktów. Choć nie było to łatwe i wymagało sporo czasu, tak wreszcie jest zauważany trend, że coraz więcej firm wpisuje ekologię w swoje DNA i zmierza w kierunku etycznych i ekologicznych rozwiązań. 

Sustainable czyli zrównoważony rozwój, produkty biodegradowalne, powstałe z recyclingu lub są jemu podatne ,wyprodukowane aby wspierać codzienność w duchu less waste i zero waste. To także produkty, które każdego dnia pomagają unikać i zmniejszać ilość plastiku używanego codziennie. Firmy przyjazne środowisku, które osiągnęły neutralność węglową lub drastycznie ograniczyły produkcję CO2W naszej ofercie znajdziecie również marki, które oferują 25-letnią lub dożywotnią gwarancję na swoje produkty, zmniejszając tym samym potrzeby konsumpcjonizmu i nadmiernej produkcji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.