Torba na ramię Cabinzero Sidekick 3L
towar niedostępny
Opis
Saszetka na ramię Cabinzero Sidekick 3L
to kompaktowych rozmiarów torebka, która będzie świetnym dodatkiem podczas podróży czy wyjścia na miasto. Posiada wystarczająco dużo miejsca na najpotrzebniejsze dokumenty i akcesoria osobiste. Sprawdzi się jako podręczny organizer na wszystkie wartościowe i najpotrzebniejsze rzeczy w podróży. Saszetka Sidekick wyposażona jest w system rejestracji bagażu Okoban.
Lekka, kompaktowa i praktyczna saszetka, idealnie sprawdzi się w podróży i podczas zwiedzania.

Sidekick to idealna saszetka na codzień, do szkoły i pracy, ale także praktyczna saszetka turystyczna.
Specjalne zabezpieczenie RFID chroni karty oraz dokumenty przed zeskanowaniem. Dodatkowa ukryta kieszeń zwiększa bezpieczeństwo i chroni przed kradzieżą. Ponadto komora główna zamykana jest na wytrzymały suwak, a długość paska na ramię można dowolnie regulować.
Saszetka Cabinzero posiada tabliczkę z unikalnym identyfikatorem / kodem OKOBAN.
Okoban to globalne biuro rzeczy znalezionych. Posiadany kod z bagażu należy zarejestrować na stronie OKOBAN.COM, podając tam swoje dane. Kiedy ktoś znajdzie zagubiony przez Ciebie bagaż, może poprzez kod się z Tobą skontaktować. Twoje dane nie będą jednak ujawnione - to system wyśle do Ciebie alert na adres e-mail lub telefon z informacją, gdzie bagaż został odnaleziony oraz jak skontaktować się ze znalazcą.
Specyfikacja:
- Pojemność: 3L
- Waga: 180 g
- Wymiary: 20 x 15 x 6 cm
- Materiał: Poliester
- Gwarancja: 10 lat
